GO-STAL

Oferta garaży blaszanych


W naszej ofercie znajdą Państwo wyjątkowo trwałe i mocne konstrukcje, które zabezpieczone są przed czynnikami atmosferycznymi i powstawaniem uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu zachowują stabilność i trwałość przez lata. Nasze rozwiązania są lekkie i łatwe w montażu i znajdują uniwersalne zastosowanie – jako magazyn, warsztat, schowek na narzędzia, wiata na opał czy garaż dla samochodu. Ponadto, oferowane konstrukcje charakteryzuje również antykorozyjność i odporność na wilgoć, dzięki czemu służą wiele lat bez większych zabiegów konserwacyjnych – a to wszystko w niskiej cenie.

Jako doświadczony producent takich konstrukcji, możemy nałożyć dowolne zmiany na projekty. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wyposażenia garażu blaszanego w drzwi boczne, otwory okienne czy bramę uchylną, a także modyfikację parametrów wybranego obiektu zgodnie z potrzebami. Oferujemy również zupełnie indywidualne podejście i możliwość wbudowania niestandardowych rozwiązań – wtedy cena dostosowywana jest do zamówienia.

Nasze blaszaki zachowują odpowiednią sztywność i wytrzymałość, dzięki wykorzystaniu blachy trapezowej, która pozwala uzyskać najlepsze parametry stabilności, przy zachowaniu optymalnej ceny. Szkielet wykonywany jest z niezwykle mocnych profili, metal trapezowy utrzymuje sztywność, a całość trzyma się dzięki solidnym śrubom. Konstrukcje można pomalować na dowolny, wybrany kolor. Co więcej – są bardzo proste w montażu i demontażu oraz nie wymagają częstych konserwacji. Ponadto – aby postawić garaż blaszany nie potrzeba pozwoleń na budowę, a wystarczy jedynie stabilne podłoże bez nierówności.

Oferujemy dużą różnorodność rozwiązań – możemy stworzyć garaż z wytrzymałego metalu ocynkowanego lub odpornego akrylu, który można pomalować na dowolny kolor. Mamy możliwość wykonania konstrukcji z estetycznym wykończeniem z materiałów imitujących drewno.

Jako profesjonalny producent z dużym doświadczeniem w branży, oferujemy wysokiej jakości blaszaki w korzystnych cenach. Nasza firma znajduje się na terenie miejscowości Przechlewo, w województwie pomorskim, skąd dostarcza konstrukcje dla Klientów z całej Polski. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty i sprawdzenia naszych propozycji.

Dostarczamy następujące rodzaje garaży:Lista dostępnych garaży

4m x 7m I Gatunek (dwuspadowy, brama uchylna) Wysokość: Przód (w szczycie) 240 cm, szerokość 400 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 4450 zł
6m x 5m I Gatunek (dwuspadowy, podwójna brama uchylna) Wysokość: Przód (w szczycie) 240 cm, szerokość 600 cm, światło wjazdu 2 x 200 cm Cena: 5550 zł
3,5m x 5m I Gatunek (dwuspadowy, cały pokryty akrylem) Wysokość: Przód (w szczycie) 240 cm, szerokość 350 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 3980 zł
2m x 3m I Gatunek (spad dachu do tyłu) Wysokość: Przód 213 cm, tył 190 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 1450 zł
3m x 5m I Gatunek (brama uchylna) Wysokość: Przód 213 cm, tył 190 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 3150 zł
NA OPAŁ 3m x 5m I Gatunek Wysokość: przód 213 cm, tył 190 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 2550 zł
3m x 5m I Gatunek Wysokość: Przód 213 cm, tył 190 cm, światło wjazdu 200 cm Cena: 1700 zł NETTO

Przykłady Realizacji:
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36