Ta strona używa Cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka prywatności
OK
Copyright RaVns Projektowanie Stron WWW
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal

Garaże blaszane z bramą uchylną


Tworzymy konstrukcje, których ostateczny wygląd i przeznaczenie zależy od oczekiwań naszych Klientów. Nasze garaże blaszane z bramą uchylną, tak jak wskazuje ich nazwa, świetnie nadają się do parkowania w nich samochodu. Natomiast ich zastosowania się na tym nie kończą. Zadowalająca wytrzymałość obiektu oraz zapewnienie ochrony przed wilgocią sprawiają, że nasz garaż blaszany idealnie sprawdza się w roli składziku bądź pracowni dla domowego majsterkowicza.

W standardowym wyposażeniu nasz garaż posiada bramę uchylną oraz dach jedno- lub dwuspadowy. Może być wykonany z trapezowej blachy ocynkowanej bądź akrylowej oraz w całości pokryta farbą podkładową, dzięki której cechuje się zwiększoną odpornością na korozję. Poza tym całość złączona jest przy pomocy mocnych śrub, które dodatkowo wpływają na stabilność konstrukcji.

Dokładamy starań do tego, aby nasze realizacje były solidne oraz dopracowane w najdrobniejszym szczególe. W trosce o Państwa komfort oferujemy również usługi montażu naszych wyrobów, które świadczymy na terenie całego kraju.
Przykłady Realizacji:
Garaż z bramą uchylną Garaż jednospadowy Garaż na dwa stanowiska Garaż dwustanowiskowy Garaż z bramą ocynkowany Garaż dwuspadowy z bramą ocynkowany
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36