Ta strona używa Cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka prywatności
OK
Copyright RaVns Projektowanie Stron WWW
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal

Garaże blaszane ocynkowane


Naszą specjalnością jest przygotowywanie praktycznych konstrukcji, do których z pewnością należą garaże wykonane z blachy ocynkowanej oraz pomalowane farbą podkładową. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że nasze blaszaki cechują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne w tym także na korozję.

To jak ostatecznie będzie wyglądał zamówiony garaż, zależy od Państwa indywidualnych oczekiwań. Oferujemy możliwość wykonania konstrukcji o preferowanych wymiarach, która wyposażona jest w bramę uchylną lub dwuskrzydłową, a także jeżeli zajdzie taka konieczność - dodatkowe drzwi i okna. Nasze garaże blaszane ocynkowane mogą mieć szereg różnych zastosowań. Nadają się do parowania w nich pojazdów i urządzeń ogrodniczych, a także przechowywania narzędzi, chemii budowlanej oraz wielu innych przedmiotów.

Gwarantujemy, że przygotowywane przez nas obiekty, szybko staną się niezastąpionym wyposażeniem na każdej posesji. Nasza oferta obejmuje również profesjonalne usługi montażu.
Przykłady Realizacji:
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36