Ta strona używa Cookie. Jeśli nie wyrażasz zgody zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka prywatności
OK
Copyright RaVns Projektowanie Stron WWW
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal

Garaże blaszane drewnopodobne


Nieustannie staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i cechujące się bardzo estetycznym wyglądem, garaże blaszane drewnopodobne. Tak jak większość przygotowywanych przez nas konstrukcji również te wykonane zostały z wytrzymałej blachy ocynkowanej. Jednak w tym przypadku na ścianach garażu zastosowano przetłoczenia, przypominające swoim wyglądem drewniane deski. Dzięki wykorzystaniu blachy imitującej drewno, cała konstrukcja nabiera bardziej lekkiego, eleganckiego i naturalnego kształtu oraz korzystnie wpływa na wygląd prywatnej posesji lub jakiegokolwiek miejsca, w którym się znajduje.

Wykonamy dla Państwa garaż z dachem dwu- lub jednospadowym (ze spadem do tyłu bądź na jeden z boków), bramą dwuskrzydłową lub uchylną, a także o preferowanym przez Państwa odcieniu. Aby dodatkowo zwiększyć jej walory wizualne i użytkowe, konstrukcja może być wyposażona w otwory okienne oraz drzwi boczne. Doskonałe połączenie funkcjonalności z efektem wizualnym sprawia, że nasze realizacje z pewnością zasługują na Państwa uwagę.
Przykłady Realizacji:
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36