GO-STAL

Najczęściej zadawane pytania


Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami, które pozwolą Państwu lepiej poznać naszą ofertę oraz zasady działania naszej działalności.

1. Na jakim obszarze są realizowane zlecenia?

Ze względu na lokalizację nasza oferta jest skierowana głównie do osób z województwa pomorskiego, jednak realizujemy zamówienia dla zainteresowanych także z pozostałych miejsc w Polsce. Niezależnie od miejsca zamieszkania naszych Klientów oferujemy dostawę oraz fachowy montaż naszych blaszanych konstrukcji.

2. Czy wykonywane są także niestandardowe wymiary?

Tak. W naszej ofercie na stronie internetowej znajdą Państwo konstrukcje o standardowych wymiarach, jednak na zamówienie tworzymy garaże dopasowane do wszystkich oczekiwań Klienta, także pod względem rozmiaru. Pozwala nam to produkować dokładnie takie garaże, jakie będą odpowiadały zapotrzebowaniu oraz oczekiwaniom naszych Klientów.

3. Jakie materiały są stosowane przy produkcji?

Do produkcji naszych garaży wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości blachę, pokrytą specjalną farbą podkładową. Stosujemy blachę trapezową ocynkowaną lub akrylową, która jest zabezpieczona przed korozją, dzięki czemu cała konstrukcja odznacza się wieloletnią żywotnością.

4. Czy garaże są zabezpieczone przed wpływem warunków atmosferycznych?

Tak, przy produkcji stosujemy blachę ocynkowaną lub akrylową, co zapewnia dużą wytrzymałość materiału na wilgoć i chroni przed jego korozją. Nasze garaże odznaczają się wieloletnią trwałością i dają ochronę przed wszystkimi kaprysami pogody.

5. Czy zapewniamy montaż naszych konstrukcji?

Tak, nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalny i sprawny montaż naszych garaży na swojej posesji. Dowozimy oraz montujemy konstrukcje do dowolnego miejsca w Polsce, nasza oferta obejmuje bowiem nie tylko województwo pomorskie, ale także pozostałe regiony. Fachowe postawienie garażu zapewni jego stabilność i solidność, a Klientom oszczędzi pracy i czasu. Skorzystanie z naszych usług to komfort i satysfakcja dla każdego z Państwa.

6. Ile czasu zajmuje montaż garażu?

Montaż standardowej konstrukcji blaszanej trwa mniej więcej godzinę, jednak jest to uzależnione od specyfiki oraz wymiarów danego garażu.

7. Czy w ofercie dostępne są także inne konstrukcje z blachy?

Tak, w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów uzupełniliśmy ofertę o wiaty, pawilony oraz kioski. Przy ich produkcji również korzystamy z najlepszych rozwiązań i materiałów, dostarczając konstrukcje trwałe i funkcjonalne.

8. Czy potrzebne jest pozwolenie na postawienie na swojej posesji garażu blaszanego?

Nie, takie pozwolenie nie jest wymagane. Jest to uwarunkowane art. 29 ust. 1 ustawy – Prawo budowlane: "Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa:
(...)
- wolno stojących parterowych budynków gospodarczych, wiat i altan oraz przydomowych oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 25 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki.”


Jeśli nie znaleĽli Państwo odpowiedzi na swoje pytania, zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących naszej oferty oraz związanych z nią zagadnień.Jesteśmy dostępni pod numerami telefonu:

Tel Kom: 0660385917 Tel Kom: 0609935976
Tel Fax: (059) 8334536

oraz adresem e-mailowym:

gostalgaraze@interia.pl
Przykłady Realizacji:
F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36