GO-STAL

Bramy garażowe


Produkujemy nie tylko wytrzymałe i solidne wiaty czy hale blaszane, ale również zajmujemy się tworzeniem na odpowiedni wymiar bram garażowych dla budowli murowanych. Posiadamy w naszej ofercie różne ich rodzaje, dopasowywane do indywidualnych potrzeb, takie jak np.:

  • Bramy garażowe dwuskrzydłowe – skrzydła otwierają się na zewnątrz, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w małych budynkach. Rodzaj ten charakteryzuje się cichą pracą, a nieskomplikowany system jest bezawaryjny i bardzo wytrzymały. Montaż takiego rozwiązania jest również bardzo prosty. Nie jest to zalecana opcja do miejsc, w których brak jest przestrzeni naokoło budynku (minimum tyle, ile wynosi szerokość jednego ze skrzydeł).
  • Bramy garażowe uchylne – drugim rozwiązaniem, nowocześniejszym i czasem bardziej opłacalnym, jest zamontowanie systemu uchylnego. Skrzydło drzwi porusza się wertykalnie i chowa się pod sufitem. Z tego powodu, powierzchnia użytkowa pomieszczenia na samochód zmniejsza się o ok. 20 cm. Drzwi nie wymagają dużej siły przy otwieraniu – wszystko odbywa się szybko i automatycznie.

Nasza firma oferuje tworzenie bram garażowych na wymiar – dzięki czemu projekt będzie idealnie pasował do Państwa potrzeb i wymagań. Ponadto, możemy wykonać konstrukcje z materiałów imitujących drewno lub w różnych kolorach, pasujących do elewacji i otoczenia.

Możemy również zamontować m.in. automatyczne otwieranie, ocieplić czy dodać dodatkowe okna lub wejścia. Zachęcamy do kontaktu – razem z Państwem możemy stworzyć nowoczesne i bezpieczne konstrukcje.F.P.U.H. GO-STAL Michał Gocal
Szkolna 20, 77-320 Przechlewo, woj. pomorskie
59 833 45 36